Nowe opowiadanie

Hejka :D Pragnę was poinformować o tym że niedługo pojawi się nowe opowiadanie :D Mam nadzieje że wam się spodoba, ja osobiście uważam je za jeden z lepszych pomysłów, ale nie wiem czy wy też tak stwierdzicie. Dam wam zaraz krótki prolog, i bohaterów :D Tamtego które miałam pisać jednak nie kontynuuję bo tak się sprawy potoczyły że stwierdziłam że nie ma to sensu. A teraz zapraszam: 

Rachel przyjeżdża do Londynu wraz z bratem, który jest jej prawnym opiekunem. Ich rodzicie zginęli w wypadku samochodowym. Przez dłuższy czas mieszkali z dziadkami w Nowym Yorku, ale gdy tylko Ryan skończył 20 lat postanowił że sam zajmie się Rachel i wyjechał z nią. Tam dziewczyna zaczęła nowe życie, nowa szkoła nowi znajomi. Nie miała wyjścia, musiała zostawić stare miasto, i najlepszą przyjaciółkę. Nie sądziła że tak szybko uda jej się kogoś poznać, a jednak. Już pierwszego dnia szkoły Rachel poznaje Nancy, i nie tylko. Na jej drodze pojawia się także, David, typowy „Badboy”. Czy poznanie go wywróci życie Rachel do góry nogami?

Bohaterowie:

Rachel Rowe – 17 letnia dziewczyna, która pochodzi z Los Angeles. Rachel jest z charakteru nieco zamknięta w sobie, powodem tego jest śmierć jej rodziców. Jednak z całych sił stara się być otwarta na ludzi. Dziewczyna jest ambitna i lubi angażować się we wszystko co ma związek z jej pasją którą jest muzyka. Chodzi do liceum, w Londynie.

Dove2    

Nancy Smith – 17- dziewczyna, nowa przyjaciółka Rachel, z nowej szkoły. Nastolatka jest bardzo energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, pełna życia. Jest bardzo lojalna wobec osób na których jej zależy. Ona tak jak Rachel jest zaangażowana w rozwijanie swojego talentu muzycznego. Tak samo jak Rachel chodzi do liceum.

Olivia-Holt-by-Michael-Simon-Photoshoot-2015--06    

 David Carter – 18 chłopak, chodzi do tego samego liceum co Rachel i Nancy. Przez wielu uważany jest za „Badboya” . Chłopak ma dosyć burzliwą reputację, zwłaszcza wśród dziewczyn. Z charakteru jest, przede wszystkim bardzo pewny siebie, nigdy nie okazuje słabości. Jeśli chodzi o dziewczyny, on nie traktuje ich poważnie, są dla niego jak zabawki, ale i tak mimo wszystko każda daje się nabrać na jego sztuczki.
9    

Jackson West – 18- letni chłopak. On i David bardzo się ze sobą przyjaźnią mimo tego że, kompletnie się od siebie różnią. Jackson jest zupełnym przeciwieństwem Davida, chłopak jest uprzejmy, przyjazny. Potrafi nawiązywać dobre kontakty z innymi, zawsze jest uśmiechnięty i chętny do pomocy.

BueWTeaIMAAxmdm     

 

Ryan Rowe – brat Rachel, ma 20 lat, od niedawna jest jej prawnym opiekunem. Chłopak na co dzień pracuje w firmie którą kiedyś zarządzał jego ojciec. Mężczyzna, chce aby jego siostra była bezpieczna dlatego robi wszystko co może żeby zapewnić jej dobre warunki. Są ze sobą bardzo zżyci, oboje darzą się ogromnym zaufaniem i szacunkiem.
09e60ae826dc54a2c7a28e69146733da    
Diana Evans – 17- letnia dziewczyna. Jest jedną z uczennic Londyńskiego liceum. Dziewczyna ma bardzo trudną sytuację, jej rodzice ani trochę się nią nie interesują, matka ciągle pracuje a ojciec jest alkoholikiem,  dlatego nie jest miło nastawiona do ludzi, przeważnie lubi sprawiać ból innym. Nie potrafi normalnie rozmawiać, nikt nie wie o tym co się dzieje, a ona nie chcę by ktokolwiek o tym wiedział.
5a593d901e27aea0c042d7bc46f0c226,62,37    
Mam nadzieję że was tym zainteresowałam :) To jest dopiero taki wstępny szkic, to co będzie dalej jeszcze nie postanowione :) No to chyba tyle, do zobaczenia! :) 
One comment on “Nowe opowiadanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>